Alışveriş Sepetiniz

Yeşim Timisi
Yeşim Timisi
Psikoloji Uzmanı, Beyin Antrenörü, Eğitim ve Kariyer Koçu

1975 yılında Ankara'da doğdu. İlk ve orta okulu Ankara'da, liseyi İstanbul' da okudu.

1998 yılında  Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat Bölümünü' nden  mezun oldu. 1999 yılında T.İş Bankası A.Ş.' nde işe başlayarak farklı şehir ve şubelerde görev aldı. 2012 yılında servis yetkilisi iken istifa ederek bankacılık kariyerini sonlandırdı.

2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sistemsel Koçluk Eğitim Programı' na ve 2018 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi forbrain Beyin Antrenörü Yetiştirme Programı' na katıldı. Ruhsal bakımdan sağlıklı ve sağlıklı olmayan bireyi ayırt edebilecek yetkinliği kazanabilmek üzere  İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nde yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi AUZEF' nde Çocuk Gelişimi Bölümü 4. Sınıf öğrencisi olarak akademik eğitimine devam etmektedir.

Pera Güzel Sanatlar Beşiktaş Şubesinin kurum müdürlüğü ve sonrasında Forbrain Learning Center Beyin Kaşifleri Atölye Programları Eğitim Koordinatörlüğü' nü yaparak İstanbul'da çeşitli okullarda atölye programlarını uyguladı.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile dikkat, hafıza, konsantrasyon ve sınav kaygısını yenme üzerine beyin antrenörlüğü, eğitim ve kariyer koçluğu faaliyetlerine devam etmektedir.

Animo Akademi' de çocukların ve gençlerin  keyifli dokunuşlarla kendi potansiyellerinin farkına varmalarını,ortaya koymalarını ve geliştirmelerini sağlamak üzere çalışmalar yapmaktadır.