Alışveriş Sepetiniz

Didem Arslaner
Didem Arslaner
Eski Eser Konservatörü, Müzisyen

Pera Güzel Sanatlar'da Opera Şan eğitimi ardından, dört yıl öğrenim gördüğü Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Hafif Batı Müziği Şan Bölümü'nden mezun oldu. Öğrencilik yılları ve sonrasında solist olarak çeşitli orkestralarda yer aldı.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım bölümünden mezun oldu. Eski Knidos Kazısı'nda ve beş yıl boyunca Perge Kazıları'nda restoratör ve konservatör olarak görev aldı.

Bilişim Akademisi'nde Grafik Tasarım ve Web Tasarımı eğitimleri ardından, etkili sunum teknikleri, sosyal medya iletişimi, kuşaklar arası iletişim, beyond the barcode gibi çeşitli yurt içi ve yurt dışı eğitimler ile reklam pazarlama dalında uzmanlaştı. Kurumsal alanda, reklam,  pazarlama, kurumsal iletişim dallarında çalışmalar yaptı. Günümüzde kitap illüstrasyonları, grafik tasarım ve editörlük yapmaktadır. 

1979 doğumlu, evli ve iki çocuk annesidir, eğitim ve profesyonel hayatının çok yönlülüğünden de anlaşılacağı üzere ikizler burcudur J  Özel ilgi alanları, müzikaller, yoga ve meditasyon, astronomi ve astrofiziktir. Müzik, arkeoloji ve iletişim çağının getirilerinden edindiği bilgileri hayatında harmanlayarak, bu tecrübeleri annelik ile bağdaştıran Didem, çocuklarla iletişimini ve bilgi birikimini Animo Akademi'de renkli ve keyifli atölyeler ile ortaya koymaktadır.